Banesë me SUPER ÇMIM në SHITJE – 2 dhoma gjumi – Prishtina e Re

Prishtina e re, Prishtina
Për Shitje
Çmimi Sipas Marrëveshjes

Përshkrimi

Banesa gjendet tek "Prishtina Premium Residence" në lagjen Prishtina e Re, Rr. "Holger Petersen". Ky kompleks është në proces ndërtimi dhe ndodhet në njërën nga pikat më të larta të qytetit (650m mbi nivelin e detit), dhe me pozitë tejet të favorshme gjeografike. Ka një sipërfaqe të shfrytëzueshme prej 107.9m² ndërsa ndodhet në katin e 2-të. Me orientim nga lindja, në banesë hyn mjaftueshëm ndriçim. Objekti banesor është i pajisur me ashensor funksional kurse sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike.
"Prishtina Premium Residence" do të ofrojë hapësirë komerciale si kafene, supermarkete, restorante, bare, kopshte për fëmijë, rrugë biçikletash, fusha sportive, sigurim 24/7 dhe shumë hapësira të gjelbra rekreative. Kontrata për këtë pronë bëhet tek noteri.

Banesa përbëhet nga:
– Sallon me kuzhinë
– 2 dhoma gjumi
– Banjo
– WC
– Terasë

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 303 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4

Informacion Shtesë

  • Status: New
  • Apartment
  • 2 Dhoma gjumi
  • Tualet
  • 108 m2
  • 168 Vizita
ID: PROAC5423
Siperfaqe Neto: 108
Kat: 2
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: 1