Banesë në SHITJE – 2 dhoma gjumi – Fushë Kosovë

, Fushë Kosovë
Për Shitje

690€/ m2

Përshkrimi

Banesa gjendet tek kompleksi "Eliza C" në Fushë Kosovë, ndërtues "CIMA Construction".
Ka një sipërfaqe të shfrytëzueshme prej 88.59m² ndërsa ndodhet në katin e 8-të.
Objekti banesor do të ketë ashensor funksional kurse sistemin e ngrohjes do ta ketë me energji elektrike.
Kjo pronë është në ndërtim e sipër dhe pritet të përfundoj në prill të vitit 2025. Kontrata bëhet tek noteri.

Banesa përbëhet nga:
– Sallon me kuzhinë
– 2 dhoma gjumi
– Banjo
– Terasë
– Depo

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
049 619 666
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4

Informacion Shtesë

  • Status: Under Construction
  • Apartment
  • 2 Dhoma gjumi
  • Tualet
  • 89 m2
  • 103 Vizita
ID: PROAC5424
Siperfaqe Neto: 89
Kat: 8
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: 1