Banesë në SHITJE me FLETË POSEDUESE – 2 dhoma gjumi – Rruga B

Rruga B, Prishtina
Për Shitje
144,000 €

Përshkrimi

Banesa gjendet te Rruga B, afër "Royal Mall". Ndërtues Alko Impex dhe Eurobesi. Ka një sipërfaqe të shfrytëzueshme prej 105m² ndërsa ndodhet në katin e 1-rë.
Banesa posedon kushte tejet të mira banimi dhe është e mobiluar plotësisht me mobilje moderne dhe elegante. Objekti posedon ashensor funksional kurse sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike.
Përparësi është lokacioni i banesës pasi ka afër shërbimet e nevojshme si: qendra tregtare, barnatore, furra etj dhe poashtu ka qasje të lehtë në rrugë kryesore.

Banesa përbëhet nga:
– Sallon me kuzhinë
– 2 dhoma gjumi
– Banjo
– WC
– Depo
– Terasë

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 313 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4

Informacion Shtesë

  • Status: New
  • Apartment
  • 2 Dhoma gjumi
  • Tualet
  • 105 m2
  • 367 Vizita
ID: PROAC5514
Siperfaqe Neto: 105
Kat: 1
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: 1