Banesë në SHITJE - 1 dhomë gjumi - Fushë Kosovë

, Fushë Kosovë
Për Shitje
43,000 €

Përshkrimi

Banesa gjendet në Bresje, në kompleksin banesor "Model Sllovenia".
Banesa ka sipërfaqe prej 72m² të shfrytëzueshme dhe ndodhet në katin e 3-të.
Ndërtesa është e pajisur me ashensor funksional dhe kompleksi në hapësirat e brendshme është vazhdimisht i mirëmbajtur, kështu duke iu ofruar banorëve një ambient sa më të pastërt. Avantazh tjetër i lokacionit të banesës është edhe qasja e lehtë për në mjetet e transportit publik, afërsia me qerdhe për fëmijë, shkolla, kafiteri dhe shërbimet e tjera që janë të nevojshme për banorët e lagjes. Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike.

Banesa përbëhet nga:
– Sallon me kuzhinë
– Dhomë gjumi
– Banjo
– Terasë
– Depo

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
049 615 666
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4

Informacion Shtesë

  • Status: New
  • Apartment
  • 1 Dhoma gjumi
  • Tualet
  • 72 m2
  • 370 Vizita
ID: PROAC5516
Siperfaqe Neto: 72
Kat: 3
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: 1