Banesë në SHITJE – 1 dhomë gjumi – Arbëri

Arbëria - Dragodan, Prishtina
Për Shitje

1200€/ m2

Përshkrimi

Banesa gjendet në lagjen Arbëria-Dragodan te rrethi i Ismetit (magjistralja Prishtinë-Mitrovicë), ndërtues "Butrinti Group". Kjo kompani njihet për arkitekturën moderne, ndërtimin cilësor, hapësira të gjelbërta në kompleksin e tyre. Ka një sipërfaqe të shfrytëzueshme prej 66.71m² ndërsa ndodhet në katin e 2-të.
Objekti banesor posedon ashensor funksional kurse sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike nën dysheme. Banesa ka orientim nga perëndimi dhe ka mjaftueshëm dritë natyrale gjatë gjithë ditës. Ndodhet në një zonë të qetë, afër ka shkolla, çerdhe publike e private, supermarkete, parqe, barnatore dhe të gjitha shërbimet tjera të nevojshme. Kontrata për këtë pronë bëhet tek noteri.

Banesa përbëhet nga:
– Sallon me kuzhinë
– Dhomë gjumi
– Banjo
– Depo
– Terasë

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 303 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4

Informacion Shtesë

  • Status: New
  • Apartment
  • 1 Dhoma gjumi
  • Tualet
  • 67 m2
  • 274 Vizita
ID: PROAC5521
Siperfaqe Neto: 67
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: 1