Banesë në SHITJE me FLETË POSEDUESE – 2 dhoma gjumi – Ulpianë

Ulpianë, Prishtina
Për Shitje
Çmimi Sipas Marrëveshjes

Përshkrimi

Banesa e pajisur me fletë poseduese gjendet në lagjen Ulpiana, afër restorantit "Mozart".
Ka një sipërfaqe të shfrytëzueshme prej 65m² ndërsa ndodhet në katin e 4-të.
Banesa është plotësisht e mobiluar dhe organizuar mirë me të gjitha mobiljet e nevojshme.
Vendosja e ashensorit në ndërtesë është në proces. Sistemin e ngrohjes e ka me Termokos.
Avantazh është vendndodhja e shkëlqyer, në një nga zonat më të dëshirueshme me qasje të lehtë në shërbime dhe infrastrukturë urbane.

Banesa përbëhet nga:
– Sallon me kuzhinë
– 2 dhoma gjumi
– Banjo
– Terasë

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 313 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4

Informacion Shtesë

  • Status: New
  • Apartment
  • 2 Dhoma gjumi
  • Tualet
  • 65 m2
  • 193 Vizita
ID: PROAC5522
Siperfaqe Neto: 65
Kat: 4
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: 1