Banesë me QIRA – 1 dhomë gjumi – Dardani

Dardani, Prishtina
Për Qira
600 € /Muaj

Përshkrimi

Banesa e pajisur me fletë poseduese gjendet te Pllatoja afër Postës në lagjen Dardania.
Ka një sipërfaqe të shfrytëzueshme prej 63m² ndërsa ndodhet në katin e 3-të (pa ashensor).
Sistemin e ngrohjes e ka me Termokos. Avantazh është se banesa ndodhet në një lokacion shumë të favorshëm, afër me të gjitha shërbimet e nevojshme dhe ka qasje të lehtë në rrugë kryesore. Poashtu lagjja ofron kënde lojërash për fëmijë dhe parqe.

Banesa përbëhet nga:
– Sallon
– Kuzhinë
– Dhomë gjumi
– Banjo
– Terasë
– Bodrum

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 303 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4

Informacion Shtesë

  • Status: New
  • Apartment
  • 1 Dhoma gjumi
  • Tualet
  • 63 m2
  • 66 Vizita
ID: PROAC5523
Siperfaqe Neto: 63
Kat: 3
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: 1