Banesë/Zyrë me QIRA – 3 dhoma – Lagjja e Spitalit

Lagjja e Spitalit, Prishtina
Për Qira
450 € /Muaj

Përshkrimi

Kjo banesë/zyrë gjendet tek banesat e Royal-it në Lagjen e Spitalit, afër Rrugës B.
Ka një sipërfaqe të shfrytëzueshme prej 75m² ndërsa ndodhet në katin e 1-rë.
Banesa është e mobiluar plotësisht dhe mund të përdoret për banim ose për zyre.
Objekti banesor posedon ashensor funksional kurse sistemin e ngrohjes e ka me Termokos.
Ndodhet në një zonë të frekuentuar dhe të përshtatshme si për banim edhe për biznes. Kjo pronë do të jetë e lirë nga data 1 qershor.

Banesa/Zyra përbëhet nga:
– 3 dhoma gjumi/ hapësira pune
– Kuzhinë
– Banjo
– Terasë

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 303 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4

Informacion Shtesë

  • Status: New
  • Office
  • 1 Dhoma gjumi
  • Tualet
  • 75 m2
  • 35 Vizita
ID: PROAC5650
Siperfaqe Neto: 75
Kat: 1
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: 1