Banesë me QIRA – 3 dhoma gjumi – Mati 1

Mati 1, Prishtina
Për Qira
600 € /Muaj

Përshkrimi

Banesa gjendet te banesat e kompanisë "Nderimi" në lagjen Mati 1, Rr. "Uran Ajeti".
Ka një sipërfaqe të shfrytëzueshme prej 113m² ndërsa ndodhet në katin e 2-të.
Banesa është e mobiluar plotësisht dhe posedon kushte tejet të mira për banim.
Objekti banesor është i pajisur me ashensor funksional kurse sistemin e ngrohjes e ka me Termokos.
Ndodhet në një lagje me infrastrukturë të zhvilluar dhe afër ka të gjitha shërbimet e nevojshme. Kjo pronë është e lirë nga data 1 qershor.

Banesa përbëhet nga:
– Sallon me kuzhinë
– 3 dhoma gjumi
– Banjo
– WC
– Terasë
– Depo

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 303 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4

Informacion Shtesë

  • Status: New
  • Apartment
  • 3 Dhoma gjumi
  • Tualet
  • 113 m2
  • 53 Vizita
ID: PROAC5655
Siperfaqe Neto: 113
Kat: 2
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: 1