Banesë me QIRA - 3 dhoma gjumi - Fushë Kosovë

, Fushë Kosovë
Për Qira
300 € /Muaj

Përshkrimi

Banesa gjendet tek Rr. "Dardania" në Fushë Kosovë, afër restorantit "Fanari".
Ka një sipërfaqe të shfrytëzueshme prej 130m² ndërsa ndodhet në katin e 6-të.
Objekti banesor posedon ashensor funksional kurse sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike.
Ndodhet në një zonë të përshtatshme për banim dhe ka afër të gjitha shërbimet e nevojshme.

Banesa përbëhet nga:
- Sallon me kuzhinë
- 3 dhoma gjumi
- 2 banjo
- Terasë
- Depo

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
049 615 666
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4

Informacion Shtesë

  • Status: New
  • Apartment
  • 3 Dhoma gjumi
  • Tualet
  • 130 m2
  • 82 Vizita
ID: PROAC5670
Siperfaqe Neto: 130
Kat: 6
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: 1