Banesë në SHITJE – 2 dhoma gjumi – Mati 1

Mati 1, Prishtina
Për Shitje

1100€/ m2

Përshkrimi

Banesa gjendet në lagjen Mati, kompleksi "Sllovenia Building", ndëtues "Model Sllovenia", Rr. "Shaqir Igrishta". Ky kompleks ju ofron kushte të mira për një jetesë të rehatshme, hapësira gjelbëruese dhe kënde lojërash për fëmijë. Ka një sipërfaqe të shfrytëzueshme prej 88,66m² ndërsa ndodhet në katin e 6-të.
Për shkak se është e orientuar nga lindja, në banesë hyn mjaftueshëm dritë natyrale gjatë gjithë ditës.
Objekti banesor posedon ashensor funksional kurse sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike nën dysheme. Avantazh është se kompleksi posedon parking të brendshëm dhe të jashtëm për të gjithë banorët, infrastrukturë moderne, sigurim fizik dhe ngrohje nën dysheme. Izolimi i objektit është i përkryer duke ofruar një mjedis të qetë dhe akustikë të shkëlqyer! Kjo pronë do të jetë e gatshme për banim deri në korrik të këtij viti. Kontrata bëhet tek noteri.

Banesa përbëhet nga:
– Sallon me kuzhinë
– 2 dhoma gjumi
– Banjo
– WC
– Terasë

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 313 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4

Informacion Shtesë

  • Status: Under Construction
  • Apartment
  • 2 Dhoma gjumi
  • Tualet
  • 88 m2
  • 264 Vizita
ID: PROAC5819
Siperfaqe Neto: 88
Kat: 6
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: 1