Banesë në SHITJE – 2 dhoma gjumi – Lagjja e Spitalit

Lagjja e Spitalit, Prishtina
Për Shitje
92,000 €

Përshkrimi

Banesa gjendet në Lagjen e Spitalit, afër shkollës "Pavarësia", ndërtues "M&B Company".
Ka një sipërfaqe të shfrytëzueshme prej 86m² ndërsa ndodhet në katin e 4-të.
Banesa e mobiluar në tërësi dhe organizuar mirë me të gjitha pajisjet e nevojshme posedon kushte tejet të mira banimi. Objekti banesor posedon ashensor funksional kurse sistemin e ngrohjes e ka me Termokos. Lokacioni është shumë i përshtatshëm dhe i qetë për banim, afër ka të gjitha shërbimet e nevojshme si: markete, barnatore, restorante etj.

Banesa përbëhet nga:
– Sallon me kuzhinë
– 2 dhoma gjumi
– Banjo
– WC
– Terasë

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 313 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4

Informacion Shtesë

  • Status: New
  • Apartment
  • 2 Dhoma gjumi
  • Tualet
  • 86 m2
  • 39 Vizita
ID: PROAC5829
Siperfaqe Neto: 86
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: 1