Banesë me QIRA për periudhë të shkurtër – 2 dhoma gjumi + garazh – Lagjja Kodrina/Rruga C

Rruga C, Prishtina
Për Qira
500 € /Muaj

Përshkrimi

Banesa gjendet në lagjen Kodrina tek Rruga C.
Ka një sipërfaqe të shfrytëzueshme prej 78m² dhe ndodhet në katin e 7-të.
Banesa është plotësisht e mobiluar dhe posedon kushte të mira banimi.
Objekti banesor posedon ashensor funksional kurse sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike.
Avantazh është se banesa posedon edhe garazh. Kjo pronë do të jetë e lirë për periudhë të shkurtër nga data 20 korrik deri më 1 tetor.

Banesa përbëhet nga:
– Sallon me kuzhinë
– 2 dhoma gjumi
– Banjo
– WC
– Terasë

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 303 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4

Informacion Shtesë

  • Status: New
  • Apartment
  • 2 Dhoma gjumi
  • Tualet
  • 78 m2
  • 30 Vizita
ID: PROAC5831
Siperfaqe Neto: 78
Kat: 7
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: 1