Banesë në SHITJE – 2 dhoma gjumi – Arbëri

Arbëria - Dragodan, Prishtina
Për Shitje

1250€/ m2

Përshkrimi

Banesa gjendet në lagjen Arbëria-Dragodan, ndërtues "Butrinti Group", afër Petrol Company.
"Butrinti Group" njihet për arkitekturën moderne, ndërtimin cilësor, hapësirat e gjelbërta në kompleksin e tyre dhe rekreacion. Ka një sipërfaqe të shfrytëzueshme prej 93,48m² ndërsa ndodhet në katin e 3-të. Banesa ka orientim veri-perëndim dhe brenda hyn mjaftueshëm dritë natyrale. Objekti banesor posedon ashensor funksional kurse sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike. Poashtu posedon kondicioner. Ndodhet shumë afër Rrethit të Ismetit, ka qasje të lehtë në rrugë kryesore dhe ka afër të gjitha shërbimet e nevojshme për klientë. Kontrata për këtë pronë bëhet tek noteri.

Banesa përbëhet nga:
– Sallon me kuzhinë
– 2 dhoma gjumi
– Banjo
– WC
– Depo
– Terasë

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 313 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4

Informacion Shtesë

  • Status: New
  • Apartment
  • 2 Dhoma gjumi
  • Tualet
  • 93 m2
  • 150 Vizita
ID: PROAC5840
Siperfaqe Neto: 93
Kat: 3
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: 1