Shtëpi me QIRA – 3 dhoma gjumi – Mati 1

Mati 1, Prishtina
Për Qira
1,100 € /Muaj

Përshkrimi

Shtëpia gjendet në lagjen Mati 1, Rr. "Manastiri" afër rezervuarit të ujit, më lartë se shkolla "Mileniumi i Tretë".Ka një sipërfaqe të shfrytëzueshme prej 200m², përbëhet nga 2 kate banimi, një bodrum dhe ndodhet në një truall prej 4 Ari. E mobiluar plotësisht, shtëpia posedon kushte tejet të mira për banim. Lokacioni ku ndodhet shtëpia karakterizohet nga qetësia, përveç kësaj në këtë zonë ka një infrastrukturë të zhvilluar mirë. Sistemin e ngrohjes e ka nën dysheme. Kjo pronë posedon dhe një garazh që përfshihet në çmim. Në oborrin e shtëpisë ka një pishinë, një verandë si dhe një grill.

Kati I:
– Sallon
– Kuzhinë
– Banjo
– Bodrum

Kati II:
– 3 dhoma gjumi
– Banjo
– Terasë

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 313 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4

Informacion Shtesë

  • Status: New
  • House
  • 3 Dhoma gjumi
  • Tualet
  • 200 m2
  • 85 Vizita
ID: PROAC5854
Siperfaqe Neto: 200
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: 1