Shtëpi në SHITJE me FLETË POSEDUESE – 4 dhoma gjumi – Qendër

Qendër, Prishtina
Për Shitje
495,000 €

Përshkrimi

Shtëpia e pajisur me fletë poseduese gjendet në Qendër përballë Xhamisë së Madhe.
Shtëpia ka sipërfaqe të shfrytëzueshme prej 190m² dhe posedon 45m² oborr. E mobiluar në tërësi, shtëpia posedon kushte tejet të mira banimi. Avantazh është se në katin përdhesë shtëpia posedon edhe një lokal prej 58m². Sistemin e ngrohjes e ka me dru dhe thëngjill. Vendndodhja e saj është përparësi, duke ofruar një mjedis të sigurtë, tërheqës dhe të këndshëm, me infrastrukturë të zhvilluar dhe afër me të gjitha shërbimet e nevojshme për banorët e saj. Shtëpia ka qasje të lehtë në rrugët kryesore, ka afër shkollën e mesme "Sami Frashëri", Tregun e Gjelbër, qasjen për në mjetet e transportit publik, qerdhe për fëmijë, kafiteri etj.

Shtëpia përbëhet nga:
Podrumi:
– 1 hapësirë e gjerë

Kati përdhesë:
– Lokal 58m²
– Banjo
– Bodrum

Kati 1-rë:
– Sallon me kuzhinë
– 4 dhoma gjumi
– 2 banjo
– WC
– 2 terasa

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 303 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4

Informacion Shtesë

  • Status: New
  • House
  • 4 Dhoma gjumi
  • Tualet
  • 190 m2
  • 52 Vizita
ID: PROAC6003
Siperfaqe Neto: 190
Siperfqaje Toke: 45
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: 1