Banesë në SHITJE – 3 dhoma gjumi + garazh – Kalabri

Kalabria - Emshir, Prishtina
Për Shitje

1250€/ m2

Përshkrimi

Banesa gjendet në kompleksin "TREA" në Veternik, ndërtues "Erta Invest".
Banesa ka një sipërfaqe të shfrytëzueshme prej 115,44m² ndërsa ndodhet në katin e 1-rë. Arkitektura e kompleksit "TREA" bazohet në traditën e ndërtesave moderne të banimit. Objekti banesor posedon ashensor funksional kurse sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike nën dysheme. Banesat janë të pajisuara me sistemin "smart home" ndërsa ndarja e njësive banesore bëhet me 2 mure përfshirë edhe izolimin në mes mureve (akustik). Banesat përmbushin koeficientin e ndriçimit sipas standardeve europiane, dyert e hyrjes do të jenë të blinduara ndërsa dritaret janë katër stinore dhe me roleta fletë alumini termik. Kjo pronë do të jetë e gatshme në fund të vitit dhe kontrata për të bëhet tek noteri.

Banesa përbëhet nga:
– Sallon me kuzhinë
– 3 dhoma gjumi
– Banjo
– WC
– Garazh
– Depo

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 313 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4

Informacion Shtesë

  • Status: Under Construction
  • Apartment
  • 3 Dhoma gjumi
  • Tualet
  • 115,44 m2
  • 75 Vizita
ID: PROAC6004
Siperfaqe Neto: 115,44
Kat: 1
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: 1