Shtëpi 380m² me 5 Ari Truall në SHITJE - Veternik

Veternik, Prishtina
Për Shitje
1,300 €

Përshkrimi

Ofrohet për shitje shtëpia në Veternik, në mes të Albi Mall dhe Viva Fresh. Lokacioni ku ndodhet shtëpia ka një infrastrukturë të zhvilluar mirë. Shtëpia është e ndarë në dy kate dhe ka dalje direkte në rrugë kryesore. Ndodhet në truall prej 5 Ari, me oborr shumë të mirëmbajtur. Ka dy kallda për ngrohje qëndrore me dru, briket, thëngjill dhe me rezervuar (3.000l) për naftë. Ka verandë në kopsht, i cili ka mbi 30 trupa pemë e pisha dekorative mbi 10m të gjatë. Në bodrum e shtëpisë ka një garazhë. Për këtë pronë kontrata bëhet te Noteri.

Në katin e 1-rë ka këtë rënditje:
– Sallon me kuzhinë,
– Dhomë gjumi,
– Banjo.

Në katin e 2-të ka këtë rënditje:
– 3 dhoma gjumi,
– Dhomë pune,
– 2 banjo,
– 2 terasa.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 303 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4

Informacion Shtesë

  • Status: New
  • House
  • 5 Dhoma gjumi
  • Tualet
  • 380 m2
  • 146 Vizita
ID: PROAC2274
Siperfaqe Neto: 380
Siperfaqe Bruto: 0
Kat:
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: