Shtëpi në SHITJE me Fletë Poseduese - 180m² - Lagjja Qëndresa

Lagjja Qëndresa Lagjja Qëndresa, Prishtina
Për Shitje
235,000 €

Përshkrimi

Shtëpia gjendet në Veternik, në Lagjjen Qëndresa, mbrapa BAU Market.
Shtëpia ka sipërfaqe prej 180m² dhe përbëhet nga dy kate banimi.
Është tërësisht e mobiluar, me kujdes të shtuar e stil unik me mobilje të kualitetit të lartë.
Lokacioni ku ndodhet shtëpia karakterizohet nga një lagje e sigurtë dhe shumë e qetë.
Është pajisur me izolim të polistirenit 8cm, duke siguruar efikasitet të energjisë.
Shtëpia ka dritare me mbulesa alumini.
Sistemet e ngrohjes janë me peletë, dru si dhe sistemin Smart Home.
Shtëpia gjendet në një truall me sipërfaqe 2.67 Ari ku siguron hapësirë për vendparkim.
Shtëpija ka qasje të lehtë në magjistrale dhe në afërsi ka Qendrën Tregtare Grand Store dhe shërbimet e tjera të nevojshme për klientët.
Shtëpia posedon një garazhë, depo dhe shitet komplet me mobilje.

Në katin e 1-rë ka këtë rënditje:
– Qëndrim ditor me kuzhinë,
– Banjo,
– Depo,
– Terasë.

Në katin e 2-të ka këtë rënditje:
– 4 dhoma gjumi,
– 2 banjo,
– 2 terasa.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 303 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4

Informacion Shtesë

  • Status: New
  • House
  • 4 Dhoma gjumi
  • Tualet
  • 280 m2
  • 1013 Vizita
ID: PROAC4546
Siperfaqe Neto: 280
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: 1