Penthouse/Zyre me QIRA - 3 dhoma gjumi - Bregu i Diellit

Bregu i Diellit, Prishtina
Për Qira
1,000 € /Muaj

Përshkrimi

Penthouse gjendet në Bregun e Diellit, te banesat e Standardit.
Ka sipërfaqe prej 167m² të shfrytëzueshme dhe ndodhet në katin e 7-të.
Ndërtesa është e pajisur me ashensor funksional dhe ka ngrohje qëndrore të kompleksit.
Ky kompleks qasje të lehtë ka në lagje të tjera të qytetit, ku qasje direkte ka me Rrugën B si dhe lagjen Mati 1.

Avantazh tjetër i lokacionit të pronës është edhe qasja e lehtë për në mjetet e transportit publik, afërsia me qerdhe për fëmijë, shkolla, kafiteri dhe shërbimet e tjera që janë të nevojshme për banorët e lagjes. Kjo pronë lëshohet për veprimtari të ndryshme afariste dhe për banim.

Penthouse përbëhet nga:
- Qëndrim ditor me kuzhinë,
- 3 dhoma gjumi,
- 2 banjo,
- WC,
- Depo,
- Utilit,
- Terasë 90m².

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 303 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4

Informacion Shtesë

  • Status: New
  • Penthouse
  • 3 Dhoma gjumi
  • Tualet
  • 167 m2
  • 90 Vizita
ID: PROAC4554
Siperfaqe Neto: 167
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: 1